zaawansowane


SZPITALE DYŻURY Łódź
[06-12-2020]


Aktualności


all-med
DIAGNOSTYKA TRUDNYCH (INTERDYSCYPLINARNYCH)
PRZYPADKÓW MEDYCZNYCH
Diagnostyka trudnych diagnostycznie przypadków chorobowych przeznaczona jest dla dwóch grup pacjentów:

-osób, u których lekarzom nie udało się dotychczas ustalić rozpoznania jednostki chorobowej

- osób, u których pomimo postawionego rozpoznania i wdrożonego typowego dla tej jednostki chorobowej leczenia nie uzyskuje się poprawy stanu zdrowia. Sytuacja taka może zależeć od ciężkości procesu chorobowego lub sugerować inną (rzadziej występującą) jednostkę chorobową o podobnych objawach, ale wymagającą innych metod leczenia.Polecamy
ALL-MED
Specjalistyczna placówka medyczna.

Contact-Med
Contact-Med Sp z.o.o centrum okulistyczne jest firmą zajmującą się szczegółową diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Posiadamy nowocześnie wyposażone gabinety okulistyczne oraz wysokiej jakości uzupełniający sprzęt diagnostyczny ( angiograf cyfrowy, autokeratorefraktometr, perymetr komputerowy, synoptofor ). Blok operacyjny wyposażono w najwyższej jakości sprzęt zabiegowy, przy pomocy którego wykonywane są zabiegi fakoemulsyfikacji zaćmy z małego cięcia, z wszczepami soczewek zwijalnych, operacje przeciw jaskrowe i inne zabiegi w przednim odcinku i aparacie ochronnym oka.

QR code

NU-MED Grupa SA

Informacje podstawowe:

Nazwa:
NU-MED Grupa SA
Adres:
Północna 42
91-425 Łódź Bałuty
Telefon:
42 6341583 6341442
Telefon komórkowy:
brak
Fax:
42 6431442
Strona www:
www.nu-med.pl
E-mail:
m.wisniewska@nu-med.pl
Czynne:
Poniedziałek:800-1600
Wtorek:800-1600
Środa:800-1600
Czwartek:800-1600
Piątek:800-1600
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Wizytówka:


Opis działalności firmy:

Wykonujemy badania w zakresie obrazowania Rezonansem Magnetycznym.
Od lipca 2011 roku dysponujemy najnowocześniejszym aparatem Optima 360 firmy General Electric o mocy 1,5 T.
Sprzęt produkcji amerykańskiej jest nowością rynkową i gwarantuje wykonywanie badań bardzo dobrej jakości w rozsądnym czasie. Półautomatyczna intuicyjna obsługa rezonansu powoduje, że personel może bardziej skupić się na kontakcie z pacjentem i poprawie jego komfortu podczas badania.
Szczególny nacisk postawiliśmy na udoskonalenie badań z zakresu ortopedii poprzez zakup wielokanałowych, nowoczesnych cewek odbiorczych. Badanie rezonansem magnetycznym umożliwia w sposób całkowicie nieinwazyjny ocenę struktur anatomicznych całego człowieka z dokładnością do kilku milimetrów. Pomaga lekarzom w diagnozie, oceniając choroby i urazy w obrębie: mózgu, serca, jamy brzusznej, miednicy, kręgosłupa, rdzenia kręgowego, naczyń krwionośnych, stawów i mięśni. Zapewnia absolutne bezpieczeństwo - w przeciwieństwie do badań radiologicznych nie wykorzystuje promieniowania rentgenowskiego, lecz nieszkodliwe dla organizmu pole magnetyczne i fale radiowe.


Hasła:


- DIAGNOSTYKA OBRAZOWA - OGÓLNIE   
- rezonans magnetyczny kręgosłupa   
- rezonans magnetyczny serca   
- rezonans magnetyczny stawów   
- rezonans magnetyczny, RM